Pasākumi apkalpošana un atsevišķas ēdienkartes

Gatavojam pirkstēdienus nelieliem saviesīgiem pasākumiem, ēdināšana Jūsu izvelētaja vietā, grilla pasākumi, korporatīvās vakariņas, kāzas un citi pasākumi.
Atsevišķas ēdienkartes izstrāde.
Kontaktinformācija
Artūrs 28245316
info@32augusts.lv

32. augusts - vieta, kur nebeidzas prieks

32. augusts ir atvērts viesiem kopš 2013. gada 28. septembra. Jau kopš pirmās dienas mums ir visaugstākās prasības pret kvalitāti, atmosfēru un servisu. Nekoncentrējamies uz kādas konkrētas valsts vai reģiona nacionālo virtuvi, tāpēc iepērkam svaigus un sezonālus produktus no dažādām pasaules valstīm, īpašu uzsvaru liekot uz vietējo ražotāju un zemnieku piedāvājumu. Tas ļauj mums būt radošiem un pielāgoties katrai sezonai. Tas pats ir attiecināms uz vīna izvēli – mūsu kartē atradīsiet pēc mūsu gaumes un pieredzes izvēlētus vīnus. Cenšamies piedāvāt interesantāko, ko katra vīnoga, valsts, reģions vai ražotājs spēj sniegt. Saviem viesiem piedāvājam pašu labāko no tā, ko paši esam baudījuši, un nekad neapstājamies meklējumos.

32.augusts ir arī vīna veikals! Vīnu izvēle ir patīkami daudzveidīga, bet īpašs uzsvars likts uz šampaniešiem. Tāpat piedāvājam arī kūkas, tortes un visa veida konditorejas izstrādājumus ar firmas zīmi „Konditoreja by 32. augusts”, savukārt vasaras sezonā svaigas gaļas, zivis un jūras veltes Jūsu piknika grozam, sniedzot Jums iespēju pašiem pagatavot sev gardu maltīti no mūsu piedāvātajiem produktiem.

Mēs neesam tikai restorāns! Mēs darām visu, lai Jūsu ikdienu, svētku brīžus un laiku, ko pavadāt pie mums, padarītu patīkami dzirkstošu, gardu un baudāmu.

32. augusts – vieta, kur nebeidzas prieks.

Priekā!